У Красному замість меморіального стенду Героям Небесної Сотні встановлять пам’ятник

У Красному замість меморіального стенду Героям Небесної Сотні встановлять пам’ятний знак

Знаємо, що на Львівщині та й Україні в цілому, у свій час, громади встановили тисячі меморіальних стендів Героям Небесної Сотні. Перші сучасні Герої чотири роки тому стояли на Майдані за правду, за свободу, за чесні та рівні права, зрештою, за майбутнє для України та українців. Вони безстрашно боролись, підставляючи груди під кулі на Майдані, на Грушевського, на Інститутській. Вони різні, та всіх їх об’єднала любов до України. Герої Небесної Сотні – саме такими запам’ятає історія полеглих у 2014-ому під час Революції Гідності. Сьогодні їхню боротьбу продовжують воїни АТО на сході України…

Усі ми добре усвідомлюємо, що такі Меморіальні стенди, на жаль, не довговічні і рано чи пізно потрібно увіковічнювати наших Героїв у камені. Багато громад нашої держави вже це зробили, і ось настав час й Красненської громади. Щоб дізнатися, де саме селищна влада планує встановити пам’ятний знак та який вигляд він матиме, ми поспілкувалися із очільником громади селища Красне Миколою Чучманом. До вашої уваги аудіозапис нашого інтерв’ю.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top