У Красному завершують капітальний ремонт вулиці Івана Мазепи за 1,2 млн грн

У Красному завершують капітальний ремонт вулиці Івана Мазепи за 1,2 млн грн

У 2020 році на Львівщині заплановано відремонтувати близько 200 кілометрів місцевих доріг. На ці потреби передбачено 1,46 млрд грн: понад 1 млрд грн з Державного дорожнього фонду та ще 370 млн грн – з обласного бюджету. Серед головних напрямків, на яких здійснюватимуть ремонти, Роман Кокотайло назвав такі дороги: Ясенів-Золочів, Турка-Східниця, об’їзна дорога Яворова, Рава-Руська-Гайок, Золочів-Красне.

Варто зазначити, що у 2020 році Львівщина отримала дещо більше коштів із Державного дорожнього фонду, аніж у 2019 році. Торік ця сума становила 729 млн грн, а у 2020 році – понад 1 млрд грн. Натомість, Львівщина отримала суттєво менше на дороги державного значення (443 млн грн проти 1,1 млрд у 2019 році)

Які дороги відремонтують у Буському районі:

  • Капітальний ремонт дороги по вул. Шашкевича та вул.Заводська в с.Заводське Буського району – 700 тис. грн;
  • Капітальний ремонт дороги по вул. Шевченка в с.Підставки Буського району – 250 тис. грн;
  • Капітальний ремонт вулиці І. Мазепи в смт. Красне Буського району – 1,2 млн грн;
  • Капітальний ремонт вулиці Л. Українки в с. Куткір Буського району – 1 млн грн;
  • Капітальний ремонт дороги по вул. І. Франка (від буд. № 31 до буд. № 97) с. Рипнів Буського району – 800 тис. грн.

У смт. Красне по вул. І. Мазепи, роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «ДРОГ-БУД УКРАЇНА» за кошти Львівської обласної та Красненської селищної ради(співфінансування).

“Вже до кінця дня дорога в смт. Красне по вул. І. Мазепи буде мате нове асфальтне покриття.
Роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «ДРОГ-БУД УКРАЇНА» за кошти Львівської обласної та Красненської селищної ради.

Тому, Петро Жукровський, Красненський Селищний Голова дякуємо платникам податків за наповнення бюджетів!” – коментує у соціальних мережах депутат ЛОР від нашого округу Петро Жукровський.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top