У Красному збудують сучасний спортивний майданчик вартістю понад 1 млн гривень

У Красному розпочалось будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям

У селищі Красне по вул.Золочівській, 5, на території Красненської школи №1, розпочалися роботи з будівництва спортивного майданчика  зі штучним покриттям  у рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

Загальна вартість даного спортивного майданчика 1 339 913 грн, з яких 713 тис. грн-  із державного бюджету; 100 тис. грн – із бюджету Львівської обласної ради і 526 913 грн – з бюджету Буської міської ради. Виконавець робіт: ТОВ «Будівництво спортивних споруд». Про це повідомляє депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top