У Куткорі відкрили музей відомій художниці-графіку Софії Караффі-Корбут

У Куткорі відкрили музей відомій художниці-графіку Софії Караффі-Корбут

25 серпня у селі Куткір відбулося урочисте відкриття оновленого музею видатної художниці-графіка, нашої землячки Софії Караффи-Корбут з нагоди 95-річчя від дня народження.

Участь у відкритті взяли представники мистецьких кіл Львова, керівництво Буської РДА та районної ради, пластуни,  місцеві мешканці.
Перед офіційним відкриттям музею учасники заходу побували на могилі художниці, де відбулася панахида.

Зазначимо, що музей вперше відкрив свої двері для відвідувачів у 2017 році та налічує 336 предметів, з яких 106 – особисті речі художниці.

Софія Караффа-Корбут – видатна представниця української графіки, яка проілюструвала десятки українських книжок. У Куткорі художниця прожила багато років і тут похована. Вона проілюструвала кожну четверту дитячу книжку, що виходили свого часу в Україні.

Працюючи багато років над оформленням книг, Софія Караффа-Корбут досягла вершин у мистецтві творення книги. Впродовж 1961-2016 років вийшло у світ більше 60 книжок з її ілюстраціями загальним тиражем понад 7 млн примірників.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top