У Львівській області освітлять 150 пішохідних переходів

150 пішохідних переходів області освітлять: черговий крок у підтримці Національної безпеки дорожнього руху

 28 липня у межах роботи Консультативної Місії Європейського Союзу, відбувся круглий стіл на тему: «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні», який присвячений підтримці Національної стратегії з безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року. 

Під час круглого столу  в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло окреслив основні ключові аспекти, які потребують нагального вирішення в частині безпеки дорожнього руху.

Відтак, він зазначив: «Ми багато говоримо про те, що підняли суму штрафів за кермування у стані алкогольного сп’яніння, а це адміністративна відповідальність, у той час як в Європейському Союзі за дане порушення громадяни несуть кримінальну відповідальність. Відтак, зміни у законодавчій базі, на мою думку, один із вагомих факторів підвищення рівня безпеки на дорогах області і нашої держави загалом».

Учасники круглого столу зосередили свою увагу і на широкому інформуванні населення Львівщини щодо безпеки дорожнього руху.

Львівська обласна державна адміністрація на 20 рекламних площинах на території області упродовж наступних двох тижнів розмістить відповідну тематичну соціальну рекламу.

Цьогоріч додатково освітлять ще 150 пішохідних переходів на автомобільних дорогах області. Ще 226 – запланували у 2018 році.

Нагадаємо, що Львівщина є єдиною областю в Україні, на території якої діє цільова Комплексна програма безпеки дорожнього руху.

Участь у круглому столі також взяли експерт КМЄС з безпеки дорожнього руху Іонел Міхаю, керівник регіонального офісу КМЄС у м. Львові Матс Люнгвальд, голова Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області» Світлана Снігур, керівник Патрульної поліції м.Львова Роман Пилипенко та ряд інших експрертів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top