У Львівській області субсидію отримують понад 60% населення

У Львівській області субсидію отримують понад 60% населення

В області житлову субсидію отримують 455 900 сімей, що становить більш як 60 % населення області.

Про це під час звіту, 7 лютого, повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

За словами чиновниці, Львівщина зараз на третьому місці за охопленням усіх домогосподарств житловими субсидіями. Середній розмір виплати на одну сім’ю у 2017 році був понад 1300 гривень.

На думку Наталії Кузяк, монетизація субсидій стала поштовхом для економного використання енергоресурсів.

«Компенсація особам, які змогли зекономити енергоносії впродовж опалювального періоду, була хорошим стимулом для того, щоб ефективно використовувати енергоресурси. Загалом за період монетизації охоплено понад 130 тисяч мешканців Львівщини на загальну суму 82,8 мільйонів гривень», — зазначила Наталія Кузяк.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top