У Львівському обласному військовому комісаріаті відбулося підведення підсумків за 2018 рік

У Львівському обласному військовому комісаріаті відбулося підведення підсумків за 2018 рік

Буський РВК  свої завдання у 2018 році виконав.

За цей період військові комісаріати Львівщини впоралися з усіма поставленими завданнями. Зокрема, у 2018-році на строкову військову службу було призвано близько 1600 юнаків з Львівської області, ще близько 2000 громадян було відібрано на контрактну військову службу. Також, близько 400 юнаків було відібрано для вступу до вищих військових навчальних закладів.
Окрім, цього високу готовність та організованість виявили резервісти оперативного резерву, які в максимально стислі терміни прибували на навчальні збори. Відтак протягом 2018-року понад 3000 резервістів взяли участь у навчальних зборах.
За результатами службової діяльності військових комісаріатів у Львівській області найкраще з поставленими завданнями у 2018-році впоралися Дрогобицько-Бориславський ОРВК, Пустомитівський РВК та Жовківський РВК 

Військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко подякував усім районним комісарам за належно виконану роботу.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top