У Львові напередодні Дня журналіста грамотами відзначили кращих журналістів області

У Львові напередодні Дня журналіста грамотами відзначили кращих журналістів області, серед них був і представник із Надбужжя

4 червня, напередодні святкування Дня журналіста кращих представників професії, членів Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України привітали очільники області Олег Синютка та перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус. Із Буського району участь у врочистому заході взяли двоє журналістів: головний редактор районного часопису “Воля Народу” Микола Іванців та директор Буського районного радіомовлення Євген Ярема.

Під час урочистостей, які організувала обласна організація Національної спілки журналістів України, Олег Синютка привітав усіх присутніх журналістів із професійним святом: «Від вас насправді дуже багато залежить. Ваша велика праця виражається у великій довірі та повазі суспільства. Ви демонструєте силу, міць Української держави, за що вам велика вдячність. Україна там, де говорять українською, де наші церкви, де «Отче наш» промовляють українською – і саме ви це демонструєте щодня. Хочеться побажати сили, наснаги і розуміння, не спокушайтесь на дрібне, тимчасове – творіть об’єктивно, не зважаючи на жодні проблеми в суспільстві», – наголосив Олег Синютка.

У своєму виступі-привітанні Андрій Білоус наголосив: «Мені сьогодні вдвічі приємно перебувати в такому товаристві, бо я за освітою є журналістом. Хочу зазначити, що професія журналіста є справді важлива і впливова. Радію, що бачу вас усіх і бажаю здоров’я, успіхів на професійній ниві, пошани та творчих здобутків».

Відтак кращим журналістам за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери, високий професіоналізм, особисті творчі здобутки та з нагоди Дня журналіста вручили Грамоти Львівської райдержадміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради

Берчаку Ігорю – відповідального секретаря газети “Львівська пошта”;

Яремі Євгену – директору редакції Буського районного радіомовлення;

Кмітю Юрію – шеф-редактору ІА “Західний інформаційний фронт” ;

Андрій Болкун – головний редактор у Leopolis.news та іншим.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top