У Львові поліцейські вдосконалювали навички у сфері взаємодії з громадами. Як це відбувалося – спостерігали журналісти Буського радіо

У Львові поліцейські вдосконалювали навички у сфері взаємодії з громадами. Як це відбувалося – спостерігали журналісти Буського радіо

Вчора, 3 жовтня, відбувся тренінг грантової програми «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадськістю Львівщини». Навчання проводилось у рамках проекту «Підтримка реформи поліції в Україні», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. На запрошення від керівництва Буського відділення поліції до цікавого та змістовного тренінгу-обговорення долучилися й журналісти редакції Буського радіо.

У тренінгу взяли участь помічник заступника голови Національної поліції України лейтенант поліції Генрі Парханов, начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Мирон Чорній, фахівець із взаємодії з поліцією, представник Консультативної Місії Європейського Союзу Ніна Ліндхе Телл, працівник Шведської поліції Бертіл Розенберг, фахівець Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів Марина Дяченко, інспектор зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова Марта Збишко, а також представники громадських організацій та громад Львівської області, журналісти.

«Цей тренінг є складовою загального проекту «Підтримка реформи поліції в Україні». Окрім Львівської області, навчання також пройдуть в Київській та Харківській областях, оскільки туди будуть виділятися гранти для громадських організацій на підтримання філософії та концепції нової поліції «community policing». Її основна ідея полягає в тому, що громадськість сама повинна визначати проблеми та допомагати поліції у їх вирішенні. Тому що безпека це є комплексне поняття і його необхідно вирішувати спільно», – зазначив Генрі Парханов.

Реалізовують проект Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) та поліція Швеції за підтримки Консультативної Місії Європейського Союзу.

«Ми запросили поліцію і громадськість до співпраці, оскільки грантова програма підтримує проекти , які створені для громадян і до яких тим чи іншим чином залучена поліція. Взаємодія поліції з громадою дозволить успішно запобігати злочинам, розкривати їх та зменшувати їхню кількість. Делегування повноважень та розширення потенціалу місцевих громад, а також застосування сучасних методів поліцейської діяльності, профілактики та розв’язання проблем поліпшить добробут всієї громади», – розповіла Ніна Ліндхе Телл.

Грантова програма має сприяти розбудові прозорих партнерських взаємовідносин та налагодженню ефективної співпраці між поліцією та громадами, що є одним з пріоритетів реформи Національної поліції України.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top