У Львові серед 200 прапорів на акції “Велика українська хода” є і наш Буський

4 квітня, у парку “На валах” у межах акції “Велика українська хода” вивісили  200 прапорів з різних міст України. Серед них і наш Буський.

Синьо-жовті стяги, які побували у боях на сході, та прапори з різних міст України  почала збирати волонтерка, організатор акції Катерина Валевська. Загальна кількість зібраних прапорів понад два кілометри.

Нагадаємо, що така акція у листопаді 2016 відбувалася і в Буську. Тоді 148 прапорів бущани побачили у центрі міста на площі Ринок. Наш Буський прапор з великим захопленням підписували діти та перехожі бущани. На синьо-жовтому полотнищі красувалися написи-побажання нашим захисникам –  перемоги і щасливого поверненння додому.

“Акцію проводимо заради миру і перемоги, щоб вшанувати Героїв Майдану, російсько-української війни, від міста до міста, від бригад до батальйонів єднаються прапори, на яких люди пишуть свої побажання, щоб силою думки, віри і молитви зупинити війну. До Львова ми привезли прапори бойових бригад, військових підрозділів, волонтерських спілок, які проїхали усю прифронтову, фронтову зону”, – розповіла Катерина Валевська.

Зазначимо, акцію розпочали на Майдані у Києві  14 вересня 2014 року.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top