У Львові відбувся бал лідерів учнівського самоврядування. Надбужжя на цьому заході представили вихованці Буського будинку юнацької та дитячої творчості Вікторія Шаблій та Назар Лукач

У Львові відбувся бал лідерів учнівського самоврядування. Надбужжя на цьому заході представили вихованці Буського будинку юнацької та дитячої творчості Вікторія Шаблій та Назар Лукач 10636562_198648827172422_677609007972854765_o

12 березня у Львові в Будинку вчених відбувся бал для лідерів учнівського самоврядування Львівщини. Бал організував Львівський обласний учнівський парламент спільно з управлінням освіти Львівської облдержадміністрації. На балу були присутні найактивніші представники учнівського самоврядування області – по парі з кожного району Львівщини. Надбужжя на цьому заході представили вихованці Буського будинку юнацької та дитячої творчості Вікторія Шаблій та Назар Лукач (керівник Оксана Рутецька).

12819168_198649070505731_9086392520679250032_oЦе вже десятий учнівський бал, який традиційно проводиться у першу неділю березня. Кожного року лідери учнівського самоврядування пишуть п’єсу, за сюжетом якої відбувається бал. В сюжеті цьогорічної п’єси показані теми і проблеми, які торкаються нас не лише зараз але й чекатимуть нас у майбутньому.

З історії…

Галичина 20-30х рр ХХ ст. У час коли Україна втратила свою незалежність, коли масово стали популярними “денсінги”, а вальс втратив свою актуальність, були ті, котрі не зраджували величі колишніх Львівських прийомів, ті в серцях яких майорів синьо-жовтий прапор і ті які були підґрунтям української самобутності. Раз в рік наприкінці зими, лідери учнівського самоврядування влаштовували бал, і це була справжня Галицька сенсація. Ці бали були своєрідним таємним зібранням української еліти того часу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top