У Міносвіти розповіли, як повернути гроші за пробне ЗНО

У Міносвіти розповіли, як повернути гроші за пробне ЗНО

З середи, 1 липня, Міністерство освіти України спільно з «ПриватБанком» розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні. Про це повідомили у прес-службі МОН.

Як розповіли у відомстві, кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО.

«Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування», – зазначається у повідомленні.

Для отримання коштів через «ПриватБанк» необхідно мати будь-яку картку в цього банку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у «ПриватБанку» повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Ті учасники, які мають картку «ПриватБанку», отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.

У випадку, якщо учасник пробного ЗНО немає картки «ПриватБанку», необхідно звернутися до будь-якого відділення «ПриватБанку» та оформити картку. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку.

«Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку «ПриватБанку».

У МОН також повідомили, що програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.

У випадку, якщо при реєстрації на пробне ЗНО вказано не свій телефон, а одного з батьків, або якщо за цей час свій номер телефону змінився, потрібно зайти у сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки.

Інструкцію щодо повернення коштів також розміщено на сайті «ПриватБанку» – з нею можна ознайомитись за посиланням.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top