У Міжнародний день захисту дітей дітлахи учасників АТО з Буського району відвідали Львівський цирк

У Міжнародний день захисту дітей дітлахи учасників АТО з Буського району відвідали Львівський цирк

Вчора, 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну!» діти учасників АТО Буського району разом з своїми батьками побували на цирковій виставі у Львівському державному цирку.
Перед подорожжю прийшли побажати дітям гарно провести час і насолодитись унікальною цирковою програмою керівники району. Автобус «Школярик» було організовано районним відділом освіти.
Окрім дітей з нашого району, цирк цього дня відвідали діти з усієї області. Перед початком циркової вистави на площі біля шатра цирку відбувся флешмоб – діти склали цьогорічне гасло свята «Щасливе дитинство в мирній країні» та випустили повітряні кульки в небо. Також, з нагоди свята, дітлахи отримали й солодкі подарунки.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top