У Надбужжі 6 травня відзначать День пам’яті та примирення і 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі

У Надбужжі  6 травня відзначать День пам’яті та примирення і 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Європіaf7c423b83de

Про перелік запланованих заходів до Дня пам’яті та примирення і 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі, їх проведення йшлося сьогодні, 4 травня, під час засідання організаційного комітету у Буській РДА.
Участь у роботі оргкомітету взяли: голова Буської РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, його заступник Роман Фурда, перший заступник голови РДА Олег Ільків, керівник апарату РДА Євген Кичурчак, начальник Буського відділення Національної поліції Василь Шевцов, керівник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька, керівник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький, голова районної організації ветеранів Володимир Луженцов, керівник управління соціального захисту населення РДА Василь Стецик, головний лікар Буської ЦРЛ Євген Романюк та представники місцевих ЗМІ.
Голова РДА Петро Мороз, відкриваючи засідання, ознайомив учасників зібрання з Указом Президента України «Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», розпорядженням голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо відзначення цих дат, інформаційними матеріалами та рекомендаціями, які підготував Український інститут Національної пам’яті.
В результаті обміну думками, обговорень пропозицій членів оргкомітету, вирішено районний захід провести в п’ятницю, 6 травня, біля Вічного вогню та братської могили загиблих у роки Другої світової війни на міському кладовищі Буська. Розпочнеться акція о 14.00 год. за участю представників органів влади, духовенства, ветеранів, молоді, громадських організацій.
Заходи до пам’ятних дат 8 та 9 травня відбудуться також у закладах освіти та культури району, а в бібліотеках розгорнуть тематичні виставки. У ці дні заплановані відвідини ветеранів, які за станом здоров’я не матимуть змоги прибути на основний захід у Буську.
Силами школярів, волонтерів, комунальних служб буде проведено благоустрій пам’ятників та пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни.

Інформ. матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top