У Надбужжі 8 травня відзначать День пам’яті та примирення і 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі

У Надбужжі  8 травня відзначать День пам’яті та примирення і 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі

Районний захід відбудеться у понеділок, 8 травня, біля Вічного вогню та братської могили загиблих у роки Другої світової війни на міському кладовищі Буська. Розпочнеться акція о 11.00 год. за участю представників органів влади, духовенства, ветеранів, молоді, громадських організацій.
Заходи до пам’ятних дат 8 та 9 травня відбудуться також у закладах освіти та культури району, а в бібліотеках розгорнуть тематичні виставки. У ці дні заплановані відвідини ветеранів, які за станом здоров’я не матимуть змоги прибути на основний захід у Буськ.
Силами школярів, волонтерів, комунальних служб буде проведено благоустрій пам’ятників та пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни.

Також цього дня делегація дітей воїнів АТО із Буського району відвідає Львівську Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де дітлахи візьмуть участь у обласних заходах з відзначення Дня пам’яті та примирення.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top