У Надбужжі останій дзвоник пролунав для більше, ніж п’яти тисяч школярів

У Надбужжі останій дзвоник пролунав для більше, ніж п’яти тисяч школярів

У  всіх 42-ох школах району пролунав останній дзвінок для 5036 учнів. З цією урочистою подією привітали школярів педагогічні колективи, батьки, керівники Буської райдержадміністрації та районної ради, установ та організацій, депутати, голови місцевих рад, душпастирі.

Останній дзвоник у Буській гімназії ім.Євгена

Петрушевича

Останні настанови вчителів, сльози розчулених батьків і море квітів — такою запам’яталась остання шкільна лінійка.
 Одинадцятикласники не шкодували оплесків, вітаючи один одного із таким водночас щасливим та сумним днем, адже далі — широка дорога у самостійне життя, до якого їх готували одинадцять років і, яке кожен із випускників обере для себе самостійно…

Випускників, школярів та педагогічний колектив закладу із святом останнього дзвоника привітала директор Ольга Антонишин. Також  зі своєю привітальною промовою виступив голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз. Вітаючи усіх присутніх, керівник району побажав школярам гарного відпочинку та яскравих вражень під час літніх канікул, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останній дзвоник у Красненській загальноосвітній школі №1

Привітати школярів із завершенням навчального року до навчального закладу завітали: голова Буської районної ради Богдан Глова, очільник Красненської громади Микола Чучман, настоятелі місцевих храмів о.Юрій Толочний та о.Степан Жукровський.

Промовці у своїх виступах зазначили, що  свято останнього дзвоника – подія хвилююча, передусім для випускників. Адже сьогодні вони прощаються із шкільною юністю, з рідною школою, з улюбленими педагогами, які дали їм міцну основу – знання. Це – найнадійніший скарб і найцінніші дивіденди, адже завдяки знанням  вони зможуть бути по-справжньому корисними своїй Батьківщині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо всіх школярів з успішним завершенням навчального року!

Ось і настало літо. Завершився навчальний марафон з уроками, контрольними роботами, перервами, домашніми завданнями, сміхом та сварками. Попереду – сонячні дні і канікули.

Нехай гарним та чудовим буде  відпочинок, сповнений нових яскравих вражень,  сподівань, цікавих знайомств. Відпочивайте, загоряйте, купайтеся, щоб до вересня набратися сил та оптимізму. А сил знадобиться… Ой, як багато! Тож не втрачайте часу даремно! Бажаємо, щоб на Вашому шляху було якнайбільше добра та справедливості, перемог і здійснених мрій, щоб кожен з Вас знайшов себе у важливій та потрібній справі. Удачі Вам та щастя!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top