У Надбужжі підвели підсумки районного етапу військово-патріотичної гри «Джура». Традиційно перемогли школярі – НВК Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

У Надбужжі підвели підсумки районного етапу військово-патріотичної гри «Джура». Традиційно перемогли школярі – Андріївської загальноосвітньої школи!

Ми вже писали у попередніх публікаціях, що 19-20 травня на стадіоні Буської ДЮСШ відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У ці травневі дні на спорткомплексі було гамірно, лунали звитяжні мелодії. Сюди з різних куточків району з’їхалися 132 юні спадкоємці козацьких соколів/джур з 15 загальноосвітніх закладів та 30 учителів-наставників.
Цього року у змагалися у 11-ти конкурсах, що включали в себе: фізичну і стройову підготовку, знання основ медицини, історії України, УПА, визвольних рухів та їх героїв і багато іншого. За результатами змагань переможцями визнано:

НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів»-І місце; НВК «Буська ЗОШ І ступеня –гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ імІ.Франка»-ІІ місце; Буська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ІІІ місце.
Голова Буської райради Богдан Глова від влади району вручив переможцям грамот, а ще грошову винагороду. Команду НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» нагороджено, окрім цього, перехідним кубком. Вона й буде представляти наш район в обласному етапі.
Патріотична гра об’єднала юних козачат, випробувала на відвагу, оперативність й сміливість, надихнула на нові зустрічі й товариські змагання.

Відділ освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top