У Надбужжі поровели пробне зовнішнє незалежне оцінювання

У Надбужжі поровели пробне зовнішнє незалежне оцінюванняФото

2 квітня майбутні випускники 2016 року взяли участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яке відбулось у нашому районі в Пункті пробного тестування на базі НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка». Для участі в тестуванні зареєструвалось 156 осіб. До речі, серед них цьогоріч були не лише випускники, а й учні 10-го і навіть 9-го класу. Явка зареєстрованих була стовідсотковою.

Можна стверджувати, що тестування пройшло організовано і кожен учасник одержав корисний для себе досвід: ознайомився з процедурою проходження ЗНО, форматом тестових завдань, визначив реальний рівень навчальних досягнень, побачив прогалини, над якими є ще час попрацювати, а головне – відчув атмосферу, у яку доведеться зануритись уже зовсім скоро, зокрема випускникам 2016 року уже 5 травня. Але й для десятикласників чи дев’ятикласників цей досвід  буде не менш корисним: допоможе організувати себе на подальше продуктивне навчання, щоб досягти омріяного!

Інформаційні матеріали 

Буського районного відділу освіти

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top