У Надбужжі поровели пробне зовнішнє незалежне оцінювання

У Надбужжі поровели пробне зовнішнє незалежне оцінюванняФото

2 квітня майбутні випускники 2016 року взяли участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яке відбулось у нашому районі в Пункті пробного тестування на базі НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка». Для участі в тестуванні зареєструвалось 156 осіб. До речі, серед них цьогоріч були не лише випускники, а й учні 10-го і навіть 9-го класу. Явка зареєстрованих була стовідсотковою.

Можна стверджувати, що тестування пройшло організовано і кожен учасник одержав корисний для себе досвід: ознайомився з процедурою проходження ЗНО, форматом тестових завдань, визначив реальний рівень навчальних досягнень, побачив прогалини, над якими є ще час попрацювати, а головне – відчув атмосферу, у яку доведеться зануритись уже зовсім скоро, зокрема випускникам 2016 року уже 5 травня. Але й для десятикласників чи дев’ятикласників цей досвід  буде не менш корисним: допоможе організувати себе на подальше продуктивне навчання, щоб досягти омріяного!

Інформаційні матеріали 

Буського районного відділу освіти

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top