У Надбужжі щирою молитвою та хвилиною мовчання вшанували представники влади та громадськість світлу пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

Щирою молитвою та хвилиною мовчання вшанували представники влади та громадськість світлу пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

У середу, 26 квітня, в актовій залі Олеського професійного ліцею відбувся районний захід із вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Серед його учасників: керівництво району, ліквідатори аварії на ЧАЕС, голови місцевих рад, ліцеїсти, громадськість, представники ЗМІ, волонтерських організацій.
Щирою молитвою та хвилиною мовчання вшанували учасники заходу пам’ять про тих, хто ціною свого здоров’я та життя запобіг ще більшим масштабам трагедії, хто був у перших рядах ліквідаторів. Серед них чимало надбужанців.
Перед присутніми виступили: перший заступник голови РДА Олег Ільків, голова районної ради Богдан Глова, Олеський селищний голова Анатолій Триндюк, голова районної організації ветеранів Володимир Луженцов, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Гайвась, директор ліцею Мирослава Сосновська.

Звертаючись до учасників акції, Олег Ільків зазначив: «Кожен з нас, жителів Буського району, висловлює глибоку шану та повагу ліквідаторам та рятівникам, пожежникам, військовослужбовцям, медичним працівникам, всім людям, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Тоді, у 1986 році, на заклик допомоги відгукнулося багато надбужанців, які ціною свого життя та здоров’я, ліквідовували наслідки трагедії. Серед них: безпосередні ліквідатори, частина яких внаслідок опромінення стала інвалідами, громадяни, які проживали у цей час на забруднених територіях, діти…
Держава завжди буде перед Вами в неоціненному боргу, а ваш подвиг залишиться героїчною сторінкою у літописі людської мужності та навічно у пам’яті українського народу».
Книгу «Чорнобиль.Пам’ять» Олег Ільків передав у бібліотеку ліцею. У ній спогади ліквідаторів аварії, які родом з Львівщини.
Зі сцени звучали слова вдячності чорнобильцям від ліцеїстів, сумні пісні у виконанні дорослих та юних аматорів сцени смт Олесько.
Подяку склали організатори заходу РДА та районній раді, дирекції ліцею, Олеській селищній та навколишнім місцевим радам, спонсорам, які підготували продуктові пакети та невелику фінансову допомогу для учасників ліквідації аварії.

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top