У Надбужжі запрацювало сучасне підприємство з виробництва борошна

У Надбужжі запрацювало сучасне підприємство з виробництва борошна

1

28 серпня в Ожидові відбулося урочисте відкриття млина

 

 

 

Млинний комплекс ТзОВ “Ожидівський млин” матиме пропускну спроможністю понад 100 тонн борошна за добу. Підприємство виготовлятиме борошно вищого ґатунку та 1-го сорту, а також пшеничні висівки.

 

2 3

За словами директора підприємства Василя Шалева, для випуску готової продукції використовуватиметься закордонне сучасне обладнання та сировина місцевих фермерських господарств. Вартість цього комплексу становила близько 30 млн. грн.

4 Як зазначив під час урочистостей голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, відкриття нових підприємств свідчить, що Львівщина має сприятливий бізнесовий клімат, а також безпечні умови для здійснення підприємницької діяльності. “Підприємство також створює нові робочі місця з конкурентною заробітною платою. Зокрема, тут планується залучити близько 35 працівників, з яких більшість будуть мешканці Буського району”, – наголосив керівник області. Привітав дирекцію закладу й голова Буської РДА Петро Мороз та побажав швидкого росту і розвитку підприємства.

5 6

Василь Шалев розповів, що виготовлена продукція реалізовуватиметься на території України. В подальшому також заплановано  розширювати ринок збуту, експортуючи продукцію закордон.

 

7 8

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top