У Надбужжі завершилася доброчинна акція “Допоможи Святому Миколаю”

У Надбужжі завершилася доброчинна акція “Допоможи Святому Миколаю”

Протягом грудня у Буському районі проходила доброчинна акція “Допоможи Святому Миколаю”. Метою такої акції був зібр подарунків (солодощів, іграшок, книжок, фарб, олівців, зошитів) для тих діток нашого району, котрі залишилися без батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята. Варто зазначити, що саме цього року вперше такий районний захід об’єднав усіх нас в одну родину, бо кожен надбужанин мав змогу внести свою доброчинну лепту у добру справу.

Напередодні свята у Буському супермаркеті “Рукавичка” відбулося відкриття резиденції Святого Миколая, до якої одразу ж завітали безліч дітлахів, щоб на власні очі побачити Святого Миколая, розказати йому віршик та отримати цукерку або й поділитися своїми іграшками чи солодощами з іншими дітьми.  Окрім спільних світлин з Миколаєм та помічником-ангеликом, діточок також розфарбовували барвистим аквагримом. Цікаві художні роботи виконували учениці 7-9 класів двох Буських шкіл, і до них черга була не менша, ніж до Святого Миколая…

У резиденції також відбувався ярмарок малюнків, які намалювала учениця Буської школи №2. Кожен охочий мав змогу придбати витвір мистецтва, що припав до вподоби, а кошти спрямовувались на благочинність.

Таку зелену красуню виготовили учні Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича

Приміщення для резиденції безкоштовно надав Богдан Козак. Співорганізатор та директор «Фонду Добра дітям України» Тарас Панішко зазначив, що подібні акції щороку відбуваються у Львові, Стрию, Радехові. Цього року до них долучився Буський район за підтримки  представників Буської районної ради, Буської РДА, Буської міської ради, підприємців, школярів міских шкіл та пересічних жителів. Особливо варто відзначити  вдалу роботу координатора акції у районі Назара Михайлюка.

Зазначимо, що в рамках доброчинної акції “Допоможи Святому Миколаю” у всіх сільських радах району відбувся збір макулатури. Кошти виручені від збору спрямували на закупівлю солодких подарунків для дітей, котрі залишилися без батьківської уваги.

У підсумку, на подарунки для районних діточок вдалося зібрати більше восьми тисяч гривень. Окрім цього, від Фонду Миколи Іщука надішло кілька десятків солодких подарунків, які Святому Миколаю передали голова районної ради Богдан Глова та керуючий справами ради Роман Ковальчук.

Приємно, що кожен малюк Надбужжя сьогодні вранці під подушкою знайшов свій солодкий даруночок від Святого Миколая!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top