У НД с.Заводське відбувся кущовий огляд художньої самодіяльності сільських народних домів

У НД с.Заводське відбувся кущовий огляд художньої самодіяльності сільських народних домів

У неділю,17 вересня, в приміщенні Народного дому с.Заводське, відбувся 2 у цьому році кущовий огляд художньої самодіяльності сільських Народних домів. Учасники огляду – самодіяльні митці закладів культури сіл: Вербляни (директор.О.Кушинська), Переволочно (директор.Н.Боднарчук), Грабова (директор П.Лукасевич), Боложино (директор О.Підставська), Топорів (директор О.Таланчук), Заводське (директор М.Атаманчук), Соколівка (директор І.Лех). Побачити та почутиучасників мистецького змагу прибуло чимало краян. Щирими оплесками вітали кожного, хто виходив на сцену. Та все ж, серед творчої палітри на особливу увагу удостоївся Народний фольклорний колектив «Джерело» Народного дому с.Переволочна (Кер.О.Мисак) та юний вокаліст із Заводського Іван Манчура, учень 9-го класу місцевої школи. Співака з таким потужним голосом давно не чули на Бущині.
З привітальним словом до усіх присутніх у залі звернувся перший заступник голови Буської РДА О.Ільків. Оцінювали творчі набутки закладів культури провідні методисти Буського РНД Л.Блінова та І.Каліновська, методист Н.Хом’якевич. З подячним словом до глядачів та учасників худ.самодіяльності звернулася начальник відділу та культури Буської РДА Л.Ціхоцька.
Наступний огляд відбудеться 24 вересня в Народному домі с.Петричі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top