У неділю, 13 вересня, відбувся патріотичний велопробіг населеними пунктами Буського району.

У неділю, 13 вересня, відбувся патріотичний велопробіг населеними пунктами Буського району

Більше сотні бущан взяли участь у акції, яку організовує вже третій рік поспіль районна Спілка політичних в’язнів та репресованих (кер.Сергій Бондаренко) з нагоди вшанування пам’яті Останнього Головнокомандувача УПА, нашого земляка Василя Кука та відзначення Дня фізичної культури та спорту.
Учасники велопробігу в супроводі поліції та медиків подолали дистанцію 35 км за маршрутом: Буськ-Гумнисько – Сторонибаби – Красне – Буськ.
Під час зупинки у Красному бущани помолилися біля могили Василя Кука, братської могили повстанців і Героїв Небесної Сотні, вшанували загиблих героїв національно-визвольних змагань і сучасних захисників держави хвилиною мовчання. Опісля спільно виконали Гімн України.
Зазначимо, що наймолодшому учаснику акції усього 2 років, найповажнішому – 72.
Щороку активним учасником велопробігу є заступник голови районної ради Роман Фурда.

Світлина від Буська районна рада Львівської області.

Світлина від Буська районна рада Львівської області.

 

 

 

 

 

 

Світлина від Буська районна рада Львівської області.

Світлина від Буська районна рада Львівської області.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top