У Новосілках відбувся фестиваль духовної пісні “Душа моя величить Бога”

У Новосілках відбувся фестиваль духовної пісні “Душа моя величить Бога”

З нагоди вшанування 175- річниці від дня смерті о.Маркіяна Шашкевича 17 червня в селі Новосілки відбувся районний фестиваль “Душа моя величить Бога”.

У ньому взяли участь учасники художньої самодіяльності 10 Народних домів Бущини: з Гумниська, Новосілок, Красного, Задвіря, Ліска, Купче, Буська, Утішкова, Старого Милятина, Нового Милятина. Кожен колектив вирізнявся самобутністю і високим рівнем виконання.

В залі панувала тепла атмосфера та мир в душах глядачів, тому що твори, які виконувались спонукали до цього. Кожен учасник отримав подяку від Голови Буської РДА Петра Мороза та Голови Буської районної ради Богдана Глови, які особисто вручала заступник голови Буської РДА п. Тетяня Сай та привітала учасників і гостей фестивалю вітальним словом. У фестивалі брали участь діти, молоде покоління та люди зрілого віку. Фестиваль має мету за популяризацію духовної та мистецької спадщини отця Маркіяна Шашкевича.

З подячним словом виступила начальник відділу культури та туризму Буської РДА  п.Людмила Ціхоцька, яка вручила місцевій громаді свіжий експонат до музею о.Маркіяна – збірку поезій 1906року видання.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top