У Олеському дитячому садочку “Джерельце” відбулось урочисте відкриття ще однієї групи на 25 дітей

У Олеському дитячому садочку “Джерельце” відбулось урочисте відкриття ще

 однієї групи на 25 дітей

Запашним короваєм зустрічали поважних гостей у вівторок, 28 листопада, вихованці та керівництво Олеського дитячого дошкільного закладу «Джерельце». Адже відбулася знакова подія не лише для садочку, а й для усього селища – відкрито після добудови, яка тривала декілька років, ще одну дитячу групу на 25 дітей.
Серед гостей, які прибули на свято: голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, депутат Верховної Ради України Михайло Бондар, Олеський селищний голова Анатолій Триндюк, начальник фінансового управління РДА Михайло Постолюк, начальник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький, представники підрядної організації, меценати, журналісти районних ЗМІ, чисельний загін батьків, які чи не найбільше очікували розширення закладу.
Духовні отці – настоятелі місцевих храмів о. Ігор Суходольський та о. Ігор Лашкович провели обряд освячення приміщень, подарували кожній дитині образки, аби ті оберігали їх на життєвому шляху.

Звертаючись до дітей та дорослих, очільник Бущини Петро Мороз зазначив, що не шкода вкладати гроші в будівництво дитячих закладів, адже тим самим ми робимо важливу інвестицію в дітей, в наше майбутнє. «Народна мудрість каже: Хто будує, той не втратить, хто вкладає в дітей, той є найкращим інвестором у своє майбутнє». Я вірю, що з цього дитячого закладу вийдуть мудрі та щирі українці, які шануватимуть своїх батьків, Господа нашого та Україну», – сказав Петро Мороз.
В свою чергу, Народний депутат України Михайло Бондар, який сприяв виділенню коштів на добудову закладу, висловив впевненість, що у стінах «Джерельця» виростуть успішні працьовиті люди: майбутні керівники, депутати, робітники – патріоти своєї країни. Народний обранець запевнив присутніх, що усі проекти, які реалізовуватимуться у районі для дітей, отримають його всебічну підтримку та сприяння у реалізації.

Виступи гостей перепліталися з номерами художньої самодіяльності, які підготували до свята діти з своїми вихователями: піснями та віршами.
Також слово до присутніх мали Олеський селищний голова Анатолій Триндюк та мати одного з вихованців ДНЗ «Джерельце».
Вела захід керівник закладу Світлана Дубас.
Насамкінець діти та дорослі зробили спільне фото на пам’ять та заспівали «Многая літа!».

 

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top