У Полоничах активна громада хоче збудувати народний дім

У Полоничах активна громада хоче збудувати народний дім

В середу, 7 листопада, в Буській райдержадміністрації відбувся круглий стіл щодо вивчення можливості будівництва закладу культури у селі Полоничі.

Участь в обговоренні взяли: заступник голови РДА Тетяна Сай, начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька, Задвір’янський сільський голова Павло Юрдига, декан Буського деканату УГКЦ – настоятель храму в Полоничах о.Володимир Залуцький, активні представники громади села.
Зазначимо, що сільський заклад культури в Полоничах призупинив свою роботу ще у 2013 році, в зв’язку з аварійним станом.
Незважаючи на це, активісти села, зокрема МГО “Шлях до змін”, усі ці роки організовують та проводять яскраві культурно-мистецькі заходи, а громада плекає надію, що в Полоничах знову працюватиме народний дім.
Першочергово, як було відзначено під час обговорень, Задвір’янська сільська рада має прийняти рішення про виділення земельної ділянки на будівництво нового НД в с.Полоничі, лише після такого рішення можливе продовження подальших обговорень.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top