У рамках відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек працівники Буської дитячої книгозбірні провели зі своїми читачами низку цікавих заходів

У рамках відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек працівники Буської дитячої книгозбірні провели зі своїми читачами низку цікавих заходів

Напередодні, 27 вересня, під час святкової наради, учні 4-А класу ЗОШ №2 привітали бібліотечних працівників з професійним святом.

Голова районної ради Богдан Глова та заступник голови Буської РДА Тетяна Сай подарували читачам РДБ підбірку книг.

А у п’ятницю, 28 вересня, у дитячій бібліотеці відбувся День відкритих дверей. Відвідувачів книгозбірні приємно вразили книжкові інсталяції, які для них підготували бібліотекарі. Для наймолодших читайликів Надія Островська зробила огляд літератури, представленої на виставці «Книжкові новинки для дитячої родинки». Галина Гораль провела голосне читання оповідання Василя Шкляра «Помста Баби Яги». Діти не лише слухали, але й висловлювали свої міркування стосовно вчинків головних героїв твору. День відкритих дверей – приємна та очікувана подія як для користувачів, так і для бібліотекарів.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top