У районі із робочим візитом побував Народний депутат України Василь Амельченко

У районі із робочим візитом побував Народний депутат України Василь Амельченко

Вчора, 26 липня, депутат ВР України, перший заступник голови комітету з питань бюджету Василь Амельченко відвідав Буський район.

Нардеп поспілкувався із керівниками району: головою РДА Петром Морозом, головою райради Богданом Гловою та колегами-однопартійцями, депутатами Буської міської та районної рад. У кабінеті голови ради усі спільно обговорили питання засвоєння коштів, що вдалося залучити у район для ремонту закладів соціальної інфраструктури, завдяки ініціативі районних депутатів Радикальної партії.

Зокрема, йшлося про 968 тисяч гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, а саме – капітальний ремонт фасаду та покрівлі даху районного дитячого будинку “Добре серце” в с. Новий Милятин Буського району. Нагадаємо, що загальна кошторисна вартість об’єкта становить – 1 млн. 520, 791 тис.гривень. Директор дитячого будинку Володимир Пристач повідомив, що роботи на зазначену суму субвенції вже виконані, а для завершення ремонту, згідно кошторису, потрібно ще 552 тис. грн. Василь Амельченко запевнив, що посприяє у вирішенні цього фінансового питання і кошти в держбюджеті віднайдуть. Обговорили й проблеми, пов’язані з недобросовісними виконавцями робіт, які перемогли в тендерах з виконання певних ремонтних робіт на об’єктах району за рахунок заниженої пропозиції. Також В.Амельченко поспілкувався з батьками та вчителями Буської ЗОШ №2, які незадоволені якістю проведення ремонтних робіт одного з корпусів закладу, відвідав Буську гімназію ім.Євгена Петрушевича при Львівському НУ ім.Івана Франка та оглянув виконання ремонтних робіт у дитячому будинку “Добре серце” .

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top