У районній бібліотеці ім.Івана Котляревського відбулася зустріч з художницею Катериною Немирою та письменницею Оксаною Думанською

У районній бібліотеці ім.Івана Котляревського відбулася зустріч з художницею Катериною Немирою та письменницею Оксаною Думанською

Сьогодні, 30 серпня, в бібліокафе ” Книжкові смаколики” відбулася зустріч з художницею, скульптором, педагогом, письменницею, громадською діячкою Катериною Немирою та письменницею Оксаною Думанською.

Атмосфера зустрічі була позитивною та доброзичливою. За горнятком кави наші гості з задоволенням відповідали на запитання присутніх. Катерина Немира розповіла про своє бачення виховання дітей, цікаві епізоди зі свого життя та працю за кордоном. Поділилася своїми тврочими планами і письменниця Оксана Думанська.

На завершення зустрічі бажаючі придбали книги з автографом Катерини Немири.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top