У районному Народному домі відбувся круглий стіл щодо перспектив розвитку шахів у Буському районі

     У  районному Народному домі  відбувся круглий стіл щодо перспектив розвитку шахів у Буському районі


20 липня, в  День шахів, в малій актовій залі Буського РНД відбувся круглий стіл за участю першого заступника голови РДА Олега Ільківа, заступника голови районної ради Романа Фурди, найбільш активних пошановувачів цієї гри в районі.
Мета проведення круглого столу – дати новий поштовх розвитку шахів у районі, створити осередок шахістів, які б розвивали цей вид спорту на місцевому рівні, популяризували його в дитячих дошкільних установах, освітніх закладах, проводили турніри, охопивши максимальну кількість людей.
Цікавою була розповідь делегата обласної конференції шахів, слухача дводенного семінару-практикуму Ігоря Володимировича Дідуха, який ознайомив учасників круглого столу з основними аспектами обласної Програми розвитку шахів на 2017-2021 роки, планами відкриття шахових гуртків по району, про кошти, які виділятимуться на покращення матеріально-технічної бази, проведення спортивних заходів, втілення ефективної системи підготовки викладачів-тренерів.
Як запевнили високопосадовці Олег Ільків і Роман Фурда, органи влади підтримуватимуть позитивні напрацювання активістів та готові всебічно допомагати у залученню громадян до занять шахами.
Питання щодо розвитку гри у районі стане одним з пріоритетних під час розгляду та обговорення стану фізичної культури та спорту на сесії Буської районної ради 3 серпня.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top