У річці, що протікає через Буський район, виявили забруднення хімікатами

У річці, що протікає через Буський район, виявили забруднення хімікатами

Через забруднення хімікатами у річці Золочівка, яка впадає у річку Західний Буг, знизився рівень розчиненого кисню. Про це повідомили на сайті Держекоінспекції у Львівській області.

Забір води у річці Золочівка нижче села Струтин Золочівського району проводили 11 липня.

Результати лабораторних досліджень показали, що у воді перевищений вміст азоту амонійного, фосфатів, залізо та хімічного споживання кисню.

«Найбільше там перевищений вміст хлору – у 28-30 разів вище норми. Також дуже високий рівень сульфатів – у 63-65 разів більше за норму», – повідомив начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич.

Вміст цих речовин у річці спричинив зниження рівня розчиненого кисню. Недостатній рівень розчиненого кисню загрожує масовим мором риби у річці.

Фахівці інспекції працюють над встановленням джерела забруднення води у річці.

Річка Золочівка протікає у Золочівському, Буському районах та впадає у Західний Буг. Довжина річки – 35 км.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top