У с.Грабово відбулося свято Бундзика

У с.Грабово відбулося свято Бундзика

Довгоочікуване етнічне дійство “Свято бундзика” вирувало цієї неділі, 21 жовтня, в с.Грабово.

Сотні сельчан і гостей свята насолоджувалися смачною та ексклюзивної стравою 15 газдинь з трьох населених пунктів Соколянської сільської ради Волиці-Деревлянської, Соколі, Грабової запропонували продегустувати спечену в стародавніх печах страву з національного продукту – картоплі та з домашнього сиру.
Родзинками свята були номери художньої самодіяльності з різних куточків Бущини.
Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.До смаку учасникам дійства припав куліш, приготовлений побужанськими газдинями, медові тістечка з логотипом фестивалю та інші смаколики.
Поважних представників влади: голову райдержадміністрації Петра Мороза, його заступників Олега Ільківа і Тетяну Сай господарі вітали запашним, заквітчаним у калину, короваєм.

 

 

 Ð¡Ð²Ñ–тлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

 

 

 

 

 

 

Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top