У селі Чішки до 100-річчя ЗУНР відбувся фестиваль патріотичної пісні “Січовий співаник”

У селі Чішки до 100-річчя ЗУНР відбувся фестиваль патріотичної пісні “Січовий співаник”

В рамках відзначення 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки на чолі з нашим земляком Євгеном Петрушевичем в народному домі села Чішки Кутівської сільської ради у неділю, 29 жовтня, відбувся фестиваль патріотичної пісні “Січовий співаник”.

На сцені переповненого глядацького залу, де були не лише місцеві мешканці, а й гості з Буська, Львова, навколишніх сіл, панувала протягом трьох годин атмосфера справжнього свята з різнобарв’я сучасних та народних пісень, сповнених любові до України, її мешканців і рідної землі.
Привітали учасників фестивалю в переддень 100-річчя ЗУНР перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків та начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top