У селі Гута Буського району пожежники цілий день гасили загорання торфу на площі 1000 кв.м.

У селі Гута Буського району пожежники цілий день гасили загорання торфу на площі 1000 кв.м.

Цього тижня, 13 квітня в с. Гута Буського району виникло горіння торфу окремими осередками на площі 1000 кв.м. Про це інформують районні рятувальники. До ліквідації загорання було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Ліквідація даної пожежі тривала майже цілий день. Буський районний відділ ДСНС у Львівській області звертається до населення дотримуватися правил пожежної безпеки, перебуваючи поблизу торфовищ.
Торф’яні пожежі відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів. У зв’язку з цим, для їх ліквідації потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін.
Складність гасіння таких пожеж полягає у тому, що горіння проникає у більш глибокі шари торфу. При підземних пожежах, вогню на поверхні ґрунту немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Але разом з тим, виділяється дим, який стелиться по поверхні.
На такі пожежі не впливають ні вітер, ні добові зміни погоди, а горіння може тягнутися місяцями.
Під загрозою опиняються не лише компоненти екосистеми, а й домівки людей, які межують із торф’яними полями.
Шановні мешканці району,памятайте, що запобігти торф’яним пожежам завжди легше, ніж їх загасити.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top