У селі Гута Буського району пожежники цілий день гасили загорання торфу на площі 1000 кв.м.

У селі Гута Буського району пожежники цілий день гасили загорання торфу на площі 1000 кв.м.

Цього тижня, 13 квітня в с. Гута Буського району виникло горіння торфу окремими осередками на площі 1000 кв.м. Про це інформують районні рятувальники. До ліквідації загорання було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Ліквідація даної пожежі тривала майже цілий день. Буський районний відділ ДСНС у Львівській області звертається до населення дотримуватися правил пожежної безпеки, перебуваючи поблизу торфовищ.
Торф’яні пожежі відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів. У зв’язку з цим, для їх ліквідації потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін.
Складність гасіння таких пожеж полягає у тому, що горіння проникає у більш глибокі шари торфу. При підземних пожежах, вогню на поверхні ґрунту немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Але разом з тим, виділяється дим, який стелиться по поверхні.
На такі пожежі не впливають ні вітер, ні добові зміни погоди, а горіння може тягнутися місяцями.
Під загрозою опиняються не лише компоненти екосистеми, а й домівки людей, які межують із торф’яними полями.
Шановні мешканці району,памятайте, що запобігти торф’яним пожежам завжди легше, ніж їх загасити.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top