У селі Гутисько-Тур’янське відкрили відновлений Народний дім

У селі Гутисько-Тур’янське відкрили відновлений Народний дім

В рамках відзначення Дня Конституції України в неділю, 1 липня, в с.Гутисько-Тур’янське урочисто відкрили та освятили після реконструкції сільський народний дім.

Ця урочиста для району подія зібрала велелюдне товариство, людей різного віку з усіх куточків Надбужжя.
Розпочалося свято з привітання поважних гостей та вручення керівництву району пишного короваю, який спекли місцеві господині.
Після урочистого перерізання стрічки отець Юрій Колачник освятив відремонтований Народний дім.
Перше слово за наймолодшими господарями закладу культури – дітлахами початкової школи, а далі слово мали голова райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова. Керівники подарували директору Народного дому Богданові Бобику картину-образ із зображенням ангелів, які оберігатимуть від усіляких негараздів оновлений заклад культури в селі.
Привітали усіх присутніх з урочистою подією відкриття Народного дому: Тур’янський сільський голова Євген Красіцький, який зазначив, що кошти на ремонт, окрім районних, вдалося залучити і з державного бюджету у сумі 911 408 гривень. Активно посприяв у залученні державного фінансування Народний депутата від нашого округу Михайло Бондар. Слова привітання сказав і директор приватного підприємства ТзОВ “Плай”, організації, яка виконувала будівельні роботи, Петро Орихівський.
А далі на сцені вирували запальні танці у виконанні хореографічного колективу “Енержі” Красненського НД (кер.І.Сторонянська і С.Іваськів), звучали пісні вокалістів Яни Владики (НД с.Тур’є), Роксолани Паньків, Оксани Піджарко (РНД), християнського хору (кер.Володимир Микитин), цікавим був і виступ юної гімнастки Даринки Домбровської.
Перед початком та впродовж заходу його учасники мали нагоду ознайомитися з виставкою: тут були представлені різноманітні вироби з соломки та старовинні вишивки.
Усім сподобалася дегустація пампухів з маком, пиріжків з яблуками, вареників з горохом і вишнями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top