У селі Купче відкрили сімейну молочну ферму

У селі Купче відкрили сімейну молочну ферму

26 червня у с. Купче Буського району відбулося відкриття новозбудованої сімейної молочної ферми Мар’яни та Сергія Паливоди.

У відкритті сімейної ферми та перерізанні стрічки прийняв участь повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, представники Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Львівської аграрної дорадчої служби.
Ферма розрахована на утримання 7 корів, але молода сім’я Паливоди планує добудовувати ще ферму та збільшити кількість корів.
На даний час на фермі утримується 6 корів, 2 нетелі та 4 гол. молодняка ВРХ до 1 року. Молоко та молочну продукцію сім’я реалізовує на ринку в м. Буськ.
Сучасне обладнання для облаштування своєї ферми сім’я отримала від канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні».
Успішне створення та відкриття сімейних молочних ферм, дозволяє не лише створити нові робочі місця, але й розвивати виробництво продукції з доданою вартістю.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top