У селі Кути відбувся концерт, присвячений захисникам держави

У селі Кути відбувся концерт, присвячений захисникам держави 

В неділю, 23 липня, в Народному домі с. Кути відбувся концерт «З любов’ю до України», присвячений захисникам України. Теплими оплесками зустріли глядачі (а їх зібралось чимало) місцевих виконавців, які відкрили культурно – мистецьку програму: Андріану Прийму, Каріну Соколовську і Анастасію Свередюк.
Ще тепліше місцеві жителі зустрічали гостей патріотичного свята. З концертною програмою завітали учасники художньої самодіяльності Буського РНД: дует Ганни і Мар’яни Грушицьких, учасниця вокальної студії «Гармонія» Адріана Харабовська. Вони подарували глядачам душевні пісні про матір, про Україну, про вишиванку. Вражаюче, до сліз, звучала авторська пісня Ганни Грушицької «Повернись», присвячена матері, яка з молитвою на устах чекає сина з війни. Мисткиня подарувала ще кілька пісень і разом з донькою Мар’яною завершили програму піснею «Хай щастить», побажавши всім присутнім щастя в кожній родині, миру -Україні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top