У селі Полоничі освятили новозбудований храм святого Архистратига Михаїла

У селі Полоничі освятили новозбудований храм святого Архистратига Михаїла

18 листопада, у селі Полоничі відбулось освячення храму святого Архистратига Михаїла та Урочиста Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив правлячий архієрей Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл (Колтун).

Участь в урочистостях взяли священики Буського деканату УГКЦ, духовні отці з навколишніх сіл сусідніх районів, голова Львівської ОДА Олег Синютка, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало, голова Буської РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський, численні віряни з усієї округи.

«Я би дуже вас просив, щоб разом із цим святом, яке прийшло до Полонич, ми завжди собі міркували над тим, що багато речей, які починалися 15-20 років тому, сьогодні мають своє завершення. Ми добудовуємо і освячуємо храми, школи, садочки і це великий результат спільної роботи людей. І також ніколи б мабуть не постав цей храм, якби не спільна праця багатьох людей. І так само, як будувалася ця церква, я б хотів, щоб кожен з нас думав про те, як він будує нашу державу. Кожен, звісно, будує і своє життя, із його клопотами та труднощами, але коли ми всі зберемося разом, то ніщо для нас не буде страшним і ми обов’язково збудуємо нашу Українську державу, ту державу, в якій точно добре буде жити людям», – зазначив у вітальному слові Олег Синютка.

Також очільник області звернувся до владики Михаїла Колтуна – єпископа Сокальсько-Жовківської Єпархії, з благословення якого у 2003 році парафіяни розпочали будівництво нового храму.

«Я тільки можу здогадуватися, який великий трепет в душі ви переживаєте саме тут і сьогодні. Бо ви за свій вік посвятили багато храмів і в кожен храм разом із Божим словом та благословенням ви вклали частинку свого серця і частинку своєї душі. Але, мабуть, особливо велике щастя в Бога посвячувати храм в тому місці, звідки твоє коріння, твої батьки, проростає твій шлях до Бога. І ми всі сьогодні маємо подякувати Владиці, який є наставником усіх наших українських військових, капеланом нашої церкви. І багато хлопців, які пройшли через війну і повернулися додому, вони теж мають завдячувати і Владиці, адже, я впевнений, що його молитва, духовний захисток обов’язково рятував багатьох наших українських воїнів», – додав Олег Синютка.

Зазначимо, що будівництво церкви в Полоничах було розпочато рівно 15 років тому, 18 листопада. Тоді, перший камінь у будівництво нового храму заклав саме Владика Михаїл Колтун.

Настоятель храму, декан Буського деканату УГКЦ о.Володимир Залуцький, звертаючись у своїй подячній промові до вірних Церкви, відзначив, що цей храм вдалося побудувати завдяки меценатам, керівникам органів влади, прихожанам, де кожен вклав свою часточку в його зведення.

 

 

 

 

 

 

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top