У селі Полоничі відбулося традиційне різдвяне дійство «Свято Пампуха»

У селі Полоничі відбулося традиційне різдвяне дійство «Свято Пампуха»

Впродовж багатьох літ поважна Полоницька громада проводжає Різдво Христове великим дійством «Святом Пампуха». Усі спільно актитвна молодь села, ГО «Шлях до змін», церковна громада, освітяни, місцевий актив, який вершить багато позитивних справ, працють під гаслом: «Не словом, а ділом».

Різдвяний фестиваль, як завжди, вдався на славу та був насиченим, мистецьки довершеним, радісним і величним. Зібрала ця атракція кілька сотень колядників. До Полонич прибули гості з Ліска, Богданівки, Задвір’я, Грабової. А місцеві мешканці, і дорослі, і малі, тішили мистецькою програмою гостей свята.
Під час святкувань можна було також почастуватись смачною випічкою: сирничками, завиванцями з маком, пампушками з добірними начинками, пряниками, смачними пляцками. Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.Усе домашнє! Усе свіже, смачне!

Усе це можна було придбати, а вторговані гроші громада залучить на придбання загорожі для літнього мистецького майданчика.
Свято розпочали з першої коляди «Бог Предвічний народився». Гостей вітали о. Володимир Залуцький, о. Юрій Годісь, о. Ігор Богачевський, завідувач сектору культури, молоді та спорту Людмила Ціхоцька, підприємець Дмитро Папроцький, голова Задвір’янської сільської ради Павло Юрдига.

Модераторами свята стали молоді та ініціативні Оля Москва, Світлана Дідух та Едуард Марциняк.Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

Світлина від Людмили Ціхоцької-Сень.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top