У селі Полтва громада подала пропозиції до перспективного плану розвитку населеного пункту

У селі Полтва громада подала пропозиції до перспективного плану розвитку населеного пункту

26 лютого відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з громадою села Полтва по обговоренню плану перспективного розвитку населеного пункту на найближчі три роки.

Окрім цього, для мешканців села провели мультимедійну презентацію-звіт про роботу, яка була виконана в районі по реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку в 2016-2018 роках.
Серед пропозицій, які були подані громадою до перспективного плану розвитку території: влаштування системи опалення в НД, реконструкція місцевого навчального закладу, капітальний ремонт приміщення старої школи, ремонт дороги Балучин – Задвір’я та мостових переходів, будівництво дитячих ігрових майданчиків.
Участь у зустрічі взяло близько 60 осіб.

Нагадаємо, що обговорення по формуванню пропозицій до районного плану розвитку територій на 2019-2021 роки триватимуть впродовж двох місяців.
Із графіком усіх зустрічей з громадами населених пунктів Буського району можна ознайомитися тут

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top