У селі Ріпнів освятили новозбудований храм Покрови Пресвятої Богородиці

У селі Ріпнів освятили новозбудований храм Покрови Пресвятої Богородиці

У неділю, 13 жовтня, у селі Ріпнів відбулось освячення храму Покрови Пресвятої Богородиці та Урочиста Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив правлячий архієрей Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл (Колтун).

Участь в урочистостях взяли священики УГКЦ, перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови РДА Тетяна Сай, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський, численні віряни з усієї округи.
Зазначимо, що у 1996 році для громади УГКЦ с. Ріпнів було відведено земельну ділянку, де збудували тимчасову капличку, яку освятили у день Покрови Пресвятої Богородиці. А вже в липні 1999 року було освячено наріжний камінь на побудову нового храму.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top