У селі Заводське відбувся перший етап фестивалю стрілецької пісні “Січовий співаник”

У селі Заводське відбувся перший етап фестивалю стрілецької пісні “Січовий співаник”

У неділю, 14 жовтня, на базі Народного дому с.Заводське відбувся перший етап кущового фестивалю патріотичної пісні « Січовий співаник», приурочений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Фестиваль під звуки козацького маршу, величною ходою, з високо піднятими національними прапорами розпочали наймолодші учасники із Заводського. На сцені  в урочистій обстановці вони склали присягу посвяти у козачата.
З цікавою тематичною програмою на фестивалі виступали колективи та окремі виконавці із Народних домів сіл Топорова, Гути, Ракобовтів і Заводського.

Родзинкою фестивалю став виступ молодого артиста із Буська Юліана Саримсакова.
Завершився недільний захід смачним частуванням. Усі присутні із задоволенням смакували козацький куліш,який з ініціативи директора Народного дому Мар’яни Атаманчук приготували місцеві господині.
Працівники культури щиро дякують директору НД с.Заводське Мар’яні Атаманчук та художньому керівнику Андрію Василишину за належну організацію та підготовку закладу до фестивалю.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top