У селищі Красне вшанували пам’ять останнього головнокомандувача УПА Василя Кука

У селищі Красне вшанували пам’ять останнього головнокомандувача УПА Василя Кука

9 вересня виповнилось 11 років з дня смерті відомого краснянича, людини-легенди, останнього головнокомандувача УПА Василя Степановича Кука.
Щороку вдячні нащадки приходять до його могили, що в центрі Красного, аби вклонитися світлій пам’яті генерал-хорунжого, який все своє свідоме життя віддав служінню народові та боротьбі за самостійну Українську державу.

На місці поховання Василя Кука та біля братської могили повстанців відбулася спільна молитва релігійних громад Красного на чолі з настоятелями місцевих храмів – о. Степаном Жукровським та о.Юрієм Толочним, керівників органів влади, пластунів, учасників патріотичного велопробігу.
Після поминальної панахиди душпастирі у своїх зверненнях до громади наголошували, що Василь Кук та його сім’я є гордістю нашого краю та гідним прикладом для молодого покоління, як треба любити Господа і Україну.

 

 

 

 

 

Перед громадою з промовами виступили також голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, Красненський селищний голова Микола Чучман, голова РО Братства ветеранів ОУН-УПА Мар’ян Длугош.

До могили Василя Кука та могили борців за волю України поклали квіти  та запалили свічки.
Завершилася акція виконанням всіма учасниками Державного Гімну України та спільним фото на пам’ять.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top