У сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та Свободи 2019

У сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та Свободи 2019

21 листопада, в Україні відзначили День Гідності та Свободи на честь початку цього дня Помаранчевої революції та Революції Гідності.

У сесійній залі райради зібралися керівники органів влади, учасники Майдану та війни на сході, учнівська молодь, аби згадати доленосні та водночас трагічні події, які відбувалися 6 років тому під час Революції Гідності.

Після виконання Державного Гімну України з промовами до учасників заходу звернулися: учасник Майдану та АТО, заступник голови районної ради Роман Фурда, перший заступник голови РДА Олег Ільків, активна учасниця Майдану, медсестра Марія Матвіїв, мати Ольги Бурої – однієї з Небесної Сотні – Надія Матвіїв.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані в 2013-2014 роках, а також всіх всіх українських захисників, що полягли під час війни з російськими окупантами, захищаючи нашу країну на сході.
Продовжила захід тематична літературно-музична композиція, яку підготували учні опорного загальноосвітнього навчального закладу “Буська загальноосвітя школа І-ІІІ ст.№1”.
На закінчення усі присутні у залі виконали церковний гімном України “Боже, великий, єдиний…”.
Вели свято методисти РНД Любов Огороднік та Ірина Калиновська.

Нагадаємо, що день Гідності та Свободи встановлений згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, аби донести до сучасних і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top