У сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та Свободиності та Свободи

У сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та Свободиності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи на честь початку цього дня Помаранчевої революції та Революції Гідності.

У сесійній залі райради зібралися керівники органів влади, учасники Майдану та війни на сході, учнівська молодь згадати доленосні та водночас трагічні події, які відбувалися 5 років тому під час Революції Гідності.
З промовами до учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації Петро Мороз, учасник Майдану та АТО, заступник голови районної ради Роман Фурда.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані в 2013-2014 роках, а також всіх українських захисників, що полягли під час війни з російськими окупантами, захищаючи нашу країну на сході.

 


Надалі відбувся перегляд документального фільму “Революція Гідності” та вокальні виступи учасників художньої самодіяльності: Оксана Піджарко виконала пісню С.Вакарчука “Мить”, а Андрій Василишин – пісню “Вставай, народе!”.
Завершився захід церковним гімном України “Боже, великий, єдиний…”.
Вела свято методист РНД Ірина Калиновська.

Нагадаємо, що день Гідності та Свободи встановлений згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, аби донести до сучасних і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top