У школах Буського району до понеділка призупиняють навчання

У школах Буського району до понеділка призупиняють навчання

Відповідне розпорядження про заходи щодо попередження епідемії гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Буського району, після позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підписав голова Буської РДА Петро Мороз.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про освіту»,  враховуючи протокол позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 07.02.2018 року № 2) та з метою попередження захворюваності населення району на гострі респіраторні вірусні інфекції:

1. Встановити обмежувальні протиепідемічні заходи в навчальних закладах Буського району.

2. Призупинити навчально-виховний процес у освітніх закладах Буського району з 08 лютого 2018 року по 11 лютого 2018 року.

3. На період призупинення навчально-виховного процесу:

3.1. Обмежити проведення  культурних, спортивних та інших масових заходів в Буському районі.

3.2. Опалювання приміщень навчальних закладів перевести на економний режим.

У 10-ох школах львова до понеділка також призупиняють навчання

Управління освіти Львівської міської ради отримало звернення від керівників 10 шкіл Львова, де понад 30% учнів відсутні на уроках через хворобу. Навчання у цих школах буде призупинено до понеділка.

Про це у середу, 7 лютого, на брифінгу повідомила начальник управління освіти Зоряна Довганик.

За її словами, відпрацьовувати пропущені заняття школярі будуть шляхом ущільнення програми, оскільки рішенням Міносвіти заборонено проводити навчання у вихідні дні.

Також Зоряна Довганик повідомила, що загалом по Львову, за інформацією навчальних закладів, 21% дітей не відвідують школу через хворобу. Тому, додала чиновниця, наразі немає необхідності оголошувати загальноміський карантин. Але якщо керівники окремих шкіл звертатимуться з відповідним листом, управління оперативно реагуватиме.

Водночас у львівських дитсадках через хворобу відсутні лише близько 2% дітей, зазначила Зоряна Довганик.

Нагадаємо, раніше у ЛМР повідомили, що у Львові на карантин закриватимуть лише ті школи, де 40% дітей захворіли на ГРВІ.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top