У школах Надбужжя пролунав останній дзвоник

У школах Надбужжя пролунав останній дзвоник

Буська ЗОШ №1

Сьогодні в усіх навчальних закладах Буського району відбулося свято останнього дзвоника. Це свято – завжди радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників, адже для них шкільний дзвінок лунає востаннє.

Свята Останнього дзвоника немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності, наполегливої праці всіх мешканців шкільної країни. Сьогоднішній дзвін сповістив про початок веселої літньої пори канікул та відкрив дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Буська гімназія імені Євгена Петрушевича

На урочисті заходи до закладів освіти завітали з привітаннями депутати Буської районної ради, керівництво району, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, управління освіти РДА, громадських організацій, учасники антитерористичної операції на Сході країни.

Дорогі випускники, школярі! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника! Декілька миттєвостей відділяють школярів від веселої пори канікул, а випускників від нового цікавого незвіданого дорослого життя.

Шановні випускники, після випускного балу перед вами відкриються нові можливості та перспективи. Дуже важливо зробити правильний вибір майбутньої професії, прислухайтесь до свого серця та поклику душі. Не бійтеся труднощів, все у ваших руках. Бажаємо щасливої життєвої долі. Україна чекає ваших здобутків та перемог!

Молодшим школярам бажаємо гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися до рідної школи. Висловлюємо щиру вдячність вчителям за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям. Батькам ‑ за підтримку, розуміння та віру у власних дітей.

Зичимо всім здоров’я, щастя, успіхів, добра і миру! Зі святом!

З повагою,

Журналісти Редакції Буського

районного радіомовлення.

Буська ЗОШ№1

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top