У школах Надбужжя пролунав перший дзвінок. Вперше школяриками стануть 592 малюки

У школах Надбужжя пролунав перший дзвінок. Вперше переступлять поріг своєї альма-матер 592 першокласники

Сьогодні у Буському районі та по всій Україні пролунав перший дзвінок. Сотні тисяч школярів після літніх канікул повернулися у шкільні стіни.

У нашому районі цього року вперше переступили поріг школи 592 малюки, нагадаємо, що минулоріч було 516. Приріст є, але, як зазначив очільник районного відділу освіти Богдан Глуховецький, маємо відтік учнів 10-х класів. Багато школярів залишають шкільні стіни після здобуття неповної середньої освіти, причини тому різні. Хтось побоюється ЗНО, а хтось і зовсім не має бажання здобувати вищу освіту. Учні десятих класів залишають стіни школи, щоб продовжити навчання за кордоном, у сусідній Польщі.(2016 – 86%; 2017 – 77% учнів вирішили здобувати повну середню освіту).

Саме цього року на освіту чекає потужна реформа. У Буському районі вже створено два освітні округи на базі опорних шкіл Красненської школи №1 та Буської №1, тривають ще певні юридичні процеси. У вересні-жовтні Красненська опорна школа отримає від держави певні навчальні матеріальні засоби майже на 800 тисяч гривень, нагадаємо, що Буська опорна школа такий дарунок отримала ще минулого року.

Насправді освітня реформа працює вже сьогодні, як наслідок Гутівська школа призупинила свою роботу(школа налічувала лише 3 учні, її утримання було надзбитковим); Соколівську школу понизили у ступені (бо нікому було вчитися у 10-11 класах).

Приємним подарунком до Дня знань є те, що цього року Буський район отримав нового “Школярика”.

Загалом про зміни, які чекають на школярів з 1 вересня, говорити поки що рано. На папері одне – а на практиці побачимо…

 

 

 

Світлини із Буської гімназії ім.Є.Петрушевича

 

 

 

 

 

 

Світлини НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка»

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини із Топорівської школи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Буська школа №1

 

 

 

 

 

 

Куткірська та Сторонибабська школи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більше фото опублікуємо згодом на сторінці Буського радіо в соціальній мережі Facebook

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top