У Школі лідерства, яка була організована “Українською Галицькою фундацією” для дітей та підлітків у Буському районі підвели підсумки роботи

 У Школі лідерства, яка була організована “Українською Галицькою фундацією” для дітей та підлітків у Буському районі підвели підсумки роботи

З 23 по 29 липня на базі Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. благодійний фонд “Українська Галицька фундація” (кер.Валентина Ведровська) організував тижневе навчання у Школі лідерства для 75 активних дітей шкільного віку з Олеська, Тур’ї, Переволочної, Соколівки, Кутів, Ожидова.

Для них проводили інтерактивні тренінгові заняття, знайомство з реальними прикладами та людьми, що мають активну громадську позицію, через продуману практичну діяльність в підлітків стимулювали лідерські якості, навички планування, проектного менеджменту, комунікації, презентації.
Також у межах Галицької Школи лідерства 26 липня підлітки відвідали Львівську обласну державну адміністрацію і Львівську облраду, де ознайомилися з роботою влади, дім Івана Франка – Franko House, де дізналися про життя вічного лідера-революціонера, побували в гостях у сучасного героя – учасника війни на сході Миколи Стецьківа, який започаткував власну полуничну справу і надихає своїм лідерським прикладом інших.
За результатами насиченої тижневої роботи табору діти підготували презентації проектів, реалізація яких матиме позитивний вплив на населені пункти, де вони проживають, та на їх мешканців.
Оцінювала роботу учасників конкурсна комісія, до складу якої ввійшли голова РДА Петро Мороз, його заступники Олег Ільків та Тетяна Сай, представники місцевих рад та громадськості.

Як зазначила керівник Школи лідерства Валентина Ведровська, ГО “Українська Галицька фундація” надасть допомогу в реалізації відібраних комісією проектів, а кращий з них буде представлений на обласному конкурсі, що відбудеться у жовтні.

Довідково. Мета організації такого роду таборів: розвиток лідерських якостей, відповідальності, громадської активності, знайомство з успішними людьми та прикладами їх якісної діяльності, надання знань у сферах проектного менеджменту, залучення людей, командоутворення, лідерства, показати для чого потрібна активна життєва позиція та власна відповідальність і дати дієві інструменти, як все це застосовувати для суспільного блага та самореалізації.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top