У січні-березні проводитиметься приписка громадян 2000 р.н. до призовних дільниць

У січні-березні проводитиметься приписка громадян 2000 р.н. до призовних дільниць

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 03 січня по 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці Буського району Львівської області громадян 2000 року народження.
Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Буського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Буськ, вул. Львівська, 77 – поліклінічне відділення Буської ЦРЛ у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресами до 01 лютого 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

Військовий комісар
Буського районного військового комісаріату
підполковник І.О.ТОМАЧУК

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top