У січні-березні проводитиметься приписка громадян 2000 р.н. до призовних дільниць

У січні-березні проводитиметься приписка громадян 2000 р.н. до призовних дільниць

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 03 січня по 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці Буського району Львівської області громадян 2000 року народження.
Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Буського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Буськ, вул. Львівська, 77 – поліклінічне відділення Буської ЦРЛ у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресами до 01 лютого 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

Військовий комісар
Буського районного військового комісаріату
підполковник І.О.ТОМАЧУК

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top